Ośrodek szkolenia kierowców Auto-Pilot Radom

Nie masz czasu na szkolenie. A może masz problem z dniami wolnymi. Zorganizujemy Ci szkolenie okresowe dla kierowców w nowoczesnej formie w dowolnym czasie. Sobota, niedziela, może rano lub popołudniu, wybór należy do Ciebie. Szkolenie okresowe kierowców jest organizowane w formie e-learningowej w naszej sali komputerowej znajdującej się w ośrodku szkolenia.


Szkolenia okresowe kończy się wydaniem świadectwa kwalifikacji zawodowej (bez egzaminu państwowego)


Uwaga! Wszyscy kierowcy zobowiązani są po ukończeniu pierwszego szkolenia okresowego wykonać badania lekarskie i psychologiczne przed dniem uzyskania wpisu do prawa jazdy.


Kierowca, który nie ukończy szkolenia okresowego i nie uzyska odpowiedniego wpisu do prawa jazdy, nie może wykonywać zawodu kierowcy do momentu uzyskania wpisu do dokumentu: prawo jazdy.


Prawo jazdy kategoria B

W dzisiejszych czasach posiadanie samochodu jest właściwie koniecznością. Auta dają możliwość sprawnego i szybszego poruszania się po jezdniach. Umiejętność kierowania pojazdów bywa niekiedy warunkiem koniecznym do zdobycia zatrudnienia.

Prawo jazdy kategorii B może otrzymać każda osoba pełnoletnia po zdaniu państwowego egzaminu teoretycznego i praktycznego, organizowanego przez WORD. W kursie mogą jednak uczestniczyć także osoby, którym do ukończenia 18 roku życia zostało kilka miesięcy - mają więc 17 lat i 9 miesięcy.

Zależy Ci na tym, by dobrze przygotować się do egzaminu państwowego i za pierwszym podejściem uzyskać wynik pozytywny? Już dziś zapisz się na kurs prawa jazdy kategorii B. Wysoko wykwalifikowana kadra - wykładowcy i instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem - przekazują niezbędną wiedzę w przystępny i ciekawy sposób. Zajęcia teoretyczne, trwające 30 godzin, obejmują zagadnienia związane zarówno z przepisami obowiązującymi w kodeksie drogowym, jak i z pierwszą pomocą. Dzięki temu kursanci zostaną solidnie przygotowani do teoretycznej części egzaminu na prawo jazdy.

Kurs obejmuje również część praktyczną, obejmującą 30 godzin jazd. W ten sposób kursanci otrzymują gruntowne przygotowanie do praktycznej części egzaminu. Nasi instruktorzy szczególny nacisk kładą przede wszystkim na te trasy, które najchętniej wybierane są przez egzaminatorów.

Od kursu na prawo jazdy kategorii B oczekujesz dobrego przygotowania teoretycznego i praktycznego, które pozwoli na uzyskanie uprawnień za pierwszym razem? Liczy się dla Ciebie także czas? Pamiętaj, że u nas nie musisz dojeżdżać na zajęcia praktyczne. Sprawdź więc, jaką ofertę przygotował dla Ciebie Ośrodek Szkolenia Kierowców AutoPilot.

WAŻNE

Częstotliwość i terminy jazd ustalasz indywidualnie z Twoim instruktorem. Wybierasz dzień i godzinę, w ramach godzin pracy naszych instruktorów od 6: 00 do 22: 00 przez cały tydzień, również w sobotę i niedzielę.

W naszym ośrodku będziesz też mógł wykonać badania lekarskie.

Po ukończonym szkoleniu otrzymasz stosowne zaświadczenie oraz pozostałe dokumenty, których będziesz potrzebował do zapisania się na egzamin państwowy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego (WORD).

Egzamin państwowy składa się z 2 części:

 • teoretycznego testu sprawdzającego znajomość przepisów ruchu drogowego, egzamin teoretyczny przeprowadzany jest na komputerze,

 • praktycznego sprawdzianu umiejętności jazdy szmochodem osobowym po placu manewrowym oraz w ruchu miejskim.

Prawo jazdy kategoria C

Prawo jazdy kategorii C uprawnia do kierowania pojazdami mechanicznymi, których dopuszczalna masa przekracza 3,5 t, w tym także samochodami ciężarowymi. Posiadasz uprawnienia do prowadzenia samochodów osobowych? Szykujesz się do zmiany kwalifikacji? Chcesz podnieść swoją atrakcyjność zawodową? Kurs na prawo jazdy kategorii C, organizowany przez Ośrodek Szkolenia Kierowców AutoPilot, jest właśnie dla Ciebie!

Osoby zainteresowane uzyskaniem prawa jazdy na samochody ciężarowe muszą mieć ukończony 21 lat.

Dla osób które chcą uzyskać prawo jazdy kategorii C przed 21 rokiem życia dodatkowym warunkiem jest posiadanie świadectwa kwalifikacji zawodowej w zakresie kat. C, C+E, wydanego po kwalifikacji wstępnej.

Dodatkowo każdy kandydat na kierowcę w zakresie kategorii C musi posiadać:

- prawo jazdy kat. B

- orzeczenie lekarskie,

- orzeczenie psychologiczne.

Otrzymanie prawa jazdy wiąże się również z koniecznością odbycia stosownego kursu oraz uzyskania pozytywnego wyniku podczas egzaminu państwowego, zarówno teoretycznego, jak i praktycznego. W przypadku wyniku negatywnego, osoba zdająca nie traci posiadanych uprawnień.

Chcesz mieć pewność, że do egzaminu zostaniesz przygotowany z należytą starannością? Zdaj się na naszych doświadczonych wykładowców. Podczas 20 godzin zajęć teoretycznych kursanci zdobywają wiedzę dotyczącą przepisów obowiązujących w ruchu drogowym oraz prowadzenia samochodów ciężarowych. 30 godzin zajęć praktycznych, obejmujących jazdę na placu manewrowym oraz jazdę w Warszawie i okolicach, daje solidne przygotowanie do praktycznej części egzaminu państwowego. Instruktorzy uwzględniają przede wszystkim „ulubione" trasy egzaminatorów. Nauka prowadzona jest na samochodach:

 • Man TGL 12.224 (8 biegów),

Liczysz na to, że kurs na prawo jazdy na samochody ciężarowe da Ci solidne przygotowanie do egzaminu? Pamiętaj, że doświadczeni i wysoko wykwalifikowani wykładowcy i instruktorzy to gwarancja wysokiej zdawalności egzaminów. Tylko oni nauczą Cię prawidłowego zachowania na drodze, właściwej analizy sytuacji, tolerancji dla błędów innych kierowców oraz bezpiecznego funkcjonowania w ruchu drogowym.

Nasi instruktorzy są elastyczni, umawiają się na jazdy codziennie od 6: 00 do 22: 00 dostosowując godziny i terminy szkolenia do Twojego rozkładu dnia.

Na egzamin państwowy składa się

 • część teoretyczna w formie testu przeprowadzanego na komputerze, badającego poziom znajomości przepisów ruchu drogowego,

 • część praktyczna sprawdzająca umiejętność jazdy po placu oraz po mieście.

Prawo jazdy kategoria CE (C+E)

Jesteś posiadaczem prawa jazdy kategorii C? Pamiętaj, że upoważnia Cię ono wyłącznie do kierowania pojazdem samochodowym, którego masa przekracza 3,5 t, bez możliwości prowadzenia pojazdu z przyczepą. Chcesz rozszerzyć swoje uprawnienia, by móc prowadzić pojazdy ciężarowe z przyczepą „tandem"? Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami, koniecznością do kierowania tego rodzaju aut potrzebujesz dodatkowych kwalifikacji. Kurs prawa jazdy w kategorii C+E jest właśnie dla Ciebie.

W ramach kursu odbywa się 20 godzin zajęć teoretycznych oraz 25 godzin zajęć praktycznych. Doświadczeni instruktorzy i wykładowcy dokładają wszelkich starań, by w sposób przystępny i interesujący przekazać niezbędną wiedzę. Z pełnym profesjonalizmem podchodzą do zajęć praktycznych, kierując kursantów na trasy egzaminacyjne. Jeżdżąc z naszymi instruktorami po najbardziej popularnych wśród egzaminatorów punktach Warszawy i jej okolicach, masz pewność, że podczas egzaminu nie zostaniesz zaskoczony!

Podczas jazdy praktycznej kursanci mają do wyboru dwa rodzaje pojazdów:

 • Man TGL 12.224 (z 8-biegową skrzynią),

Pamiętaj, że nasi instruktorzy są dla Ciebie, a nie Ty dla nich! Dlatego, zapisując się na zajęcia praktyczne, sam decydujesz kiedy chcesz jeździć, i w jakich godzinach. Jazdy umawiane są bowiem w godzinach od 6:00 do 22:00 siedem dni w tygodniu!

Chcesz mieć pewność właściwego przygotowania nie tylko do egzaminu, ale przede wszystkim do codziennej, samodzielnej jazdy? Chcesz zdobyć nie tylko umiejętność sprawnego prowadzenia pojazdu, ale również posiadać zdolność szybkiej analizy sytuacji na drodze i natychmiastowej reakcji na nietypowe zachowania innych uczestników ruchu? Zdaj się na profesjonalistów! Przeszkoliliśmy już setki kursantów. I Ty dołącz do grona zadowolonych i zawodowych kierowców! Skontaktuj się z nami i zapisz się już dziś - wcale nie musisz czekać! Nasze kursy rozpoczynają się non-stop!

Na jazdy możesz umawiać się o dowolnej porze dnia od 6: 00 do 22:00. Instruktorzy pracują nie tylko w ciągu tygodnia, lecz również w sobotę i w niedzielę.

Gdy zakończysz szkolenie przekażemy Ci stosowne zaświadczenie oraz pozostałe dokumenty wymagane przy zapisywaniu na egzamin państwowy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego (WORD).

Egzamin państwowy przeprowadzany jest w ruchu miejskim oraz na placu egzaminacyjnym.

Zdając egzamin na prawo jazdy kategorii C+E nie jesteś poddawany teoretycznym sprawdzianom, testowana jest tylko praktyczna umiejętność jazdy.

Jeśli nie zdasz egzaminu państwowego nie utracisz uprawnień, które uzyskałeś wcześniej.

Prawo jazdy kategoria B+E

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawo jazdy kategorii B uprawnia do kierowania pojazdów mechanicznych, których masa całkowita nie przekracza 3,5 t. Prawo jazdy tej kategorii upoważnia także do prowadzenia pojazdów z lekką przyczepą bądź przyczepą, której dopuszczalna masa całkowita nie przekracza masy pojazdu, a sumaryczna masa nie przekracza 3,5 t.

Oznacza to zatem, że osoby, które chciałyby prowadzić samochód z inną przyczepą niż wymienione powyżej, muszą ubiegać się o kolejne prawo jazdy, tym razem w kategorii B+E. Osoba posiadająca takie uprawnienia może prowadzić samochód osobowy z przyczepą, której masa całkowita przekracza 750 kg.

Poszukujesz kursu, który spełni Twoje oczekiwania? Cenisz sobie doświadczenie wykładowców i instruktorów oraz profesjonalne podejście do kursantów? Sprawdź ofertę, jaką przygotował dla Ciebie Ośrodek Szkolenia Kierowców AutoPilot.

W ciągu 20 godzin zajęć teoretycznych każdy kursant zdobędzie wiedzę związaną z zasadami obowiązującymi w kodeksie drogowym, a która jest niezbędna do uzyskania pozytywnego wyniku z teoretycznej części egzaminu państwowego.

Każdy kursant ma także do dyspozycji 15 godzin zajęć praktycznych. Doświadczeni instruktorzy kładą przede wszystkim nacisk na trasy często wybierane przez egzaminatorów. Dzięki temu szanse na uzyskanie pozytywnego wyniku z egzaminów są dużo większe.

Cenisz sobie bezstresowe warunki nauki oraz kompetencję wykładowców i instruktorów? Chcesz uczyć się od najlepszych? Zaufaj nam i zapytaj o szczegółową ofertę już dziś!

Nasi instruktorzy prowadzą jazdy na terenie Radomia i w najbliższej okolicy. Będziesz jeździł z nimi również po trasach egzaminacyjnych, co znacznie ułatwi Ci późniejsze zdanie egzaminu państwowego.

Instruktorzy pozostają do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach od 6: 00 do 22:00. Jeżeli w ciągu tygodnia jesteś zajęty, możesz umawiać się na naukę jazdy również w trakcie weekendu.

Kończąc kurs otrzymasz zaświadczenie wraz z pozostałymi dokumentami niezbędnymi przy zapisie na egzamin państwowy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego (WORD).

Egzamin państwowy obejmuje wyłącznie praktyczny sprawdzian umiejętności jazdy w ruchu miejskim oraz wykonywania manewrów na placu. Zdając na kategorię B+E nie będziesz musiał przechodzić testu teoretycznego.

Nie czekaj, zapisz się już dziś!

Prawo jazdy kategoria D

Chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i poszerzyć swoje umiejętności jako kierowca autobusów? Pamiętaj, że tylko prawo jazdy w kategorii D daje Ci taką możliwość. Jeżeli chcesz posiadać takie uprawienia, musisz przede wszystkim posiadać prawo jazdy w kategorii B lub C, a następnie odbyć stosowny kurs, i zdać egzamin państwowy z wynikiem pozytywnym.

Ukończyłeś 24 rok życia? A może do osiągnięcia minimalnego pułapu wiekowego brakuje Ci kilku miesięcy? Kurs na prawo jazdy kategorii D jest właśnie dla Ciebie.

Szkolenie obejmuje 20 godzin zajęć teoretycznych, podczas których kursanci zdobywają niezbędną wiedzę, przygotowującą do egzaminu oraz zajęć praktycznych. Wykłady prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych instruktorów, których celem jest żywe przekazanie wiadomości. Wykładowcy kładą przede wszystkim nacisk na wiedzę, którą można wykorzystać w praktyce: szybka analiza sytuacji na drodze, natychmiastowe reagowanie na nieprzewidziane zachowania uczestników ruchu, kulturę prowadzenia pojazdów.

 Ilość godzin zajęć praktycznych uzależniona jest od posiadania innych uprawnień. Kursanci z prawem jazdy kategorii B mają do wykorzystania 60 godzin, natomiast z prawem jazdy kategorii C - 40 godzin. Zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy - dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu - solidnie przygotują do egzaminu. Podczas zajęć  kursant zdobywa nie tylko umiejętność prowadzenia pojazdu, ale odnajdywania się w nieprzewidzianych sytuacjach na drodze. Instruktorzy kierują kursantów przede wszystkim na najbardziej popularne wśród egzaminatorów trasy w Warszawie i okolicach.

Chcesz mieć pewność, że wybrałeś właściwy ośrodek szkoleniowy z profesjonalną kadrą? Zależy Ci na solidnym przygotowaniu do egzaminu państwowego, by uzyskać uprawnienia za pierwszym podejściem? Z naszą kadrą otrzymasz gruntowne przygotowanie nie tylko do egzaminu, ale przede wszystkim do samodzielnej i bezpiecznej jazdy na co dzień!
Nasze kursy rozpoczynają się non-stop. Nie czekaj, ale już dziś sprawdź naszą ofertę!

Kończąc szkolenie otrzymasz zaświadczenie oraz dokumenty wymagane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (WORD). 

Egzamin państwowy obejmuje 2 części

 • w pierwszej części będziesz wypełniał test na komputerze, badający Twoją znajomość przepisów ruchu drogowego,

 • w części drugiej sprawdzona zostanie Twoja umiejętność jazdy oraz wykonywania manewrów na placu.

Jeśli na egzaminie uzyskasz negatywny wynik nie spowoduje to utraty wcześniej nabytych uprawnień.

Zadzwoń lub przyjdź, odpowiemy na Twoje pytania i zapiszemy Cię na kurs.

Prawo jazdy kategoria A1

Wstępniak do motocyklizmu, pozostający mniej więcej taki sam, jak aktualnie. O uprawnienie pierwszego stopnia mogą starać się osoby od16 roku życia, a prawko takie daje możliwość kierowania:

 • motocyklem o pojemności skokowej silnika nieprzekraczającej 125 cm3, mocy nieprzekraczającej 11 kW (15KM) i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,1 kW/kg,

 • motocyklem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15kW (20,39KM),

 • pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM.

Żeby przystąpić do kursu trzeba mieć ukończone 16 lat, badania lekarskie, zgoda rodziców lub prawnych opiekunów.

Prawo jazdy kategoria A2

Drugi stopień w drodze do dużego sprzętu i jednocześnie totalna nowość w Polsce. Osiemnastolatkowie, którzy do tej pory mogli wsiadać na eRłany, czy inne litrowe Gixery, teraz będą musieli zatrzymać się tutaj – koniec, kropka. To też chyba dobrze, prawda? Posiadacze A2 mogą jeździć:

 • motocyklem o mocy nieprzekraczającej 35 kW (47,59KM) i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,2 kW/kg, przy czym nie może on powstać w wyniku wprowadzenia zmian w pojeździe o mocy przekraczającej dwukrotność mocy tego motocykla [to oznacza, że np. 96-konnego sprzęta nie można tak po prostu "zdławić" - przyp. Red.],

 • motocyklem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW (20,39KM),

 • pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM;

Żeby przystąpić do kursu trzeba mieć ukończone 18 lat, badania lekarskie.

Prawo jazdy kategoria A

Czyli już możesz jeździć ze starszymi kolegami, a do tego na czym tylko chcesz. Pełne „A” wprawdzie pozwala na jazdę dowolnymi motocyklami, ale posiada swoje ograniczenie – minimalny wymagany wiek:

 • 20 lat — dla pojazdów określonych w prawie jazdy kategorii A, jeżeli osoba co najmniej od 2 lat posiada prawo jazdy kategorii A2,

 • 21 lat — dla motocykli trójkołowych o mocy przekraczającej 15 kW (20,39KM), jeżeli osoba posiada prawo jazdy kategorii A

 • 24 lata — dla pojazdów określonych w prawie jazdy kategorii A, jeżeli osoba nie posiadała co najmniej przez 2 lata prawa jazdy kategorii A2.

Ograniczenia wiekowe obejść można wstępując do wojska, straży pożarnej, policji i straży granicznej. Ci funkcjonariusze mogą starać się o kategorię A już po osiemnastce.


Prawo jazdy katerogii AM

Skończyłeś 14 lat lub jesteś dorosły i nie masz prawa jazdy kategorii B?
Zapraszamy na kurs prawa jazdy kategorii AM.
Zastąpi ona kartę motorowerową. Uprawnia do kierowania motorowerem oraz czterokołowcem lekkim (definicję prawną tych pojazdów przytoczę później). O kategorię AM można ubiegać się mając 14 lat i uzyskuje się ją taką samą drogą, jak każde inne prawo jazdy. Oznacza to kurs i egzamin państwowy, a nie jak to bywało do tej pory, przychylność nauczyciela WF-u o często nikłych kwalifikacjach. Ci, którzy już posiadają kartę motorowerową i ukończyli 14 lat, podlegają płatnej wymianie karty na prawo jazdy AM z pominięciem egzaminu. Posiadanie jakiejkolwiek innej kategorii oczywiście uprawnia do prowadzenia pojazdów AM.

W tym przypadku chyba wszyscy się zgodzimy – mniejsza liczba nastolatków ze znikomą znajomością przepisów wyjdzie wszystkim na dobre. To samo tyczy się też osób pełnoletnich, jeżdżących skuterami wyłącznie na dowód osobisty (skąd taki ktoś ma mieć pojęcie o przepisach ruch drogowego?), które teraz będą musiały postarać się chociażby o kategorię AM.

Po zdaniu egzaminu państwowego będziesz mógł jeździć:

 • motorowerem – jednośladem z silnikiem o pojemności do 50 cm³, mocy maksymalnej do 4kW i prędkości do 45km/h

 • czterokołowcem lekkim – do 350 kg masy własnej i do 45km/h

Zadania egzaminacyjne są identyczne jak do kategorii A z wyłączeniem omijania przeszkody. Szkolenie obejmuje 5 godzin lekcji teorii i 5 godzin jazd.